Photo Photo Photo Photo Photo
A A A

Śluby / Wesela

 Ślub i wesele Rzeszów

 

"A może rzeczywiście wszystko się nam przyśniło:

stangret, kareta, wieczór, mój frak i twój tren,

i nasz życie twarde i słodkie jak sen.

Nie byłoby małżeństwa, gdyby nie nasza miłość."

 

W dniu zaślubin Młoda Para dzieli swoje szczęście w gronie Rodziny i zaproszonych Gości. Tak wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy i doskonałej organizacji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty weselnej "Karczmy pod Strzechą". Organizacja przyjęcia weselnego wiąże się dla Państwa Młodych ze stresem i koniecznością uczestniczenia w przygotowaniach.

 

W naszym lokalu Narzeczeni spotkają się z zespołem profesjonalistów, którzy doradzą w doborze odpowiedniego menu, wystroju, układu stołów i harmonogramu imprezy. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, możemy Państwu zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie, pełną kompleksowość i co za tym idzie – gwarancję zadowolenia.

 

Przyjęcie weselne w Karczmie pod Strzechą to niezapomniane chwile w oryginalnym otoczeniu, gdzie przeszłość i teraźniejszość splatają się w klimatycznym wystroju wnętrza oraz przywiązaniu do tradycji. Goście z pewnością będą zachwyceni architekturą tego miejsca, pięknym otoczeniem oraz miłą atmosferą.

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół kucharzy, znanych z doskonałych umiejętności, którzy troszczą się o podniebienia naszych Gości. Nasi pracownicy zadbają o dobre samopoczucie i obsługę na poziomie tak, aby przyjęcie na długo pozostało miłym wspomnieniem.

Wybór "Karczmy pod Strzechą" na przyjęcie weselne to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych chwil dla Młodej Pary, jak również jej Gości. Aby zapoznać się z ofertą weselną Karczmy pod Strzechą zapraszamy do kontaktu. 

 

Ceny za przyjęcia weselne w 2017 roku kształtują się od 140 zł do 160 zł od osoby dorosłej, dzieci do 10 lat- 50% ustalonej ceny.

 

Cena za wesele nie zawiera napojów alkoholowych, ciast, oprawy muzycznej.

 

Nie ma dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem sali na wesele, jest to sumaryczna cena za wszystkie usługi z naszej strony związane z organizacją ślubu.

 

Wystrój sali na wesele jest wykonywany przez pracowników Karczmy, przy uwzględnieniu propozycji nowożeńców (organizatorów ślubu).

 

W dniu ślubu obiekt jest tylko do Państwa dyspozycji.

 

Ponadto mamy do dyspozycji:

  • dwa Cadillaci, jeden z 1959r, a drugi cabrio z 1976r dla Młodej Pary – 50% TANIEJ!

  • apartament dla Nowożeńców – GRATIS !

  • pokoje dla gości weselnych – 20%, 30%  taniej.

 

Istnieje możliwość organizacji „poprawin” wesela - cena  70zł od osoby.

 

Menu weselne. Zobacz >>